Votează Pun'te cu tata

Avem nevoie de ajutorul tău in votarea proiectului Pun’te cu tata.

Dupa victoria proiectului Marea Olimpiada pentru toți, Fundația EGM vine cu un nou proiect:  „Pun te cu tata - Tabără pentru copii și tătici”, dezvoltat in colaborare cu Asociația Bărbaților Creștini.

Îl poți susține cu un vot pe www.taraluiandrei.ro. Durează 2 minute pentru tine, dar poate insemna foarte mult pentru copiii și tăticii care vor petrece 6 zile de neuitat impreună. Votul tău poate ajuta ca peste 80 de tătici și copii să-și consolideze relațiile și familia să redevină o prioritate.

Prin votul tau, finanțarea obținută va permite ca 10 copii si tătici cu situație materială precară să participe gratuit la această tabără. De asemenea manualul de tabară realizat va putea fi in anii următori, o resursă importantă pentru alte grupuri de copiii si tătici.

Proiectul poate fi finanțat de către Petrom prin programul Tara lui Andrei, și poate fi votat doar până în 15 mai 2014, ora 12.00.

IMPORTANT! Doar primele proiecte ca număr de voturi și cele mai apreciate de juriu vor fi finanțate.

1. Pașii pentru vot

· Te inregistrezi pe http://www.taraluiandrei.ro/user/inregistrare
· Verifici email-ul si confirmi contul
· Introduci nr. tau de mobil si primesti codul de validare prin SMS
· Activezi contul si accesezi voteaza
· Selectezi judetul Cluj si categoria educatie
· Votezi Pun’te cu tata

2. Cum poți ajuta mai mult?

• Trimite acest mesaj și altor prieteni, și incurajează-i  să voteze acest proiect.
  • Vino în tabără alături de copilul tău și de alți tătici
  • Susține spiritual și material acest proiect

Mai jos poți să vizionezi reportajul dintr-o editie anterioara a taberei organizata de Asociația Bărbaților Creștini, partenerul oficial al Fundației EGM.

Mai jos poți urmării tutorialul cu instrucțiunile de vot

Punte from Fundatia EGM on Vimeo.

Îți mulțumim pentru votul cu ecou veșnic, dat in contul Generației de Mâine